fbpx

OFERTA

CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY. CZYLI CO ROBIMY.

Audyty
i strategie

W ścisłej współpracy z naszymi Klientami tworzymy strategie marketingowe, marki i komunikacji. Jest to wieloetapowy proces, który poprzedzamy audytem. Jego celem jest określenie aktualnej sytuacji firmy, skuteczności dotychczasowych działań marketingowych i zbadanie kapitału marki. Po diagnozie zaczynamy pracować nad analizą SWOT, badamy trendy rynkowe, zachowania klientów, rozważamy możliwości pozyskania nowych grup klientów, tworzymy persony, a następnie wytyczamy kierunki działań, aby zmaksymalizować ich skuteczność. Całość składa się na obszerny dokument będący jednym z podstawowych narzędzi zarządzania firmą.

Branding

Marka to nie tylko logo. To opowieść, która przyciąga, zaciekawia, pobudza do aktywności i zaangażowania klienta. Marka ma ogromny wpływ na wartość firmy. W kontakcie z nową marką liczy się pierwsze wrażenie. Drugiej szansy może już nie być. Budujemy tożsamość i świadomość marki poprzez kreowanie i budowanie pozytywnego wizerunku wśród konsumentów.

Studio graficzne

Zajmujemy się kreacją materiałów graficznych i przygotowaniem DTP. Projektujemy systemy identyfikacji wizualnej, opakowania, key visuale, wydawnictwa, storyboardy oraz materiały reklamowe – ATL, BTL, POS.

Kampanie reklamowe

Tworzymy kampanie szyte na miarę. Planujemy, projektujemy i realizujemy kampanie online, offline, outdoor. Tworzymy koncepty, scenariusze, plany zasięgu oraz określamy kanały komunikacji. Produkujemy spoty i materiały reklamowe. Nadzorujemy realizację kampanii i na bieżąco raportujemy ich efekty.

Social media

Tworzymy i realizujemy strategie komunikacji. Dla każdego Klienta, czy projektu dobieramy odpowiednie kanały, narzędzia i sposoby komunikacji.
Sprawujemy pełną opiekę nad każdym kontem.
Moderujemy, czuwamy, inspirujemy.

Digital marketing

Prezentujemy potencjał firmy wykorzystując nowoczesne narzędzia marketingowe.
Zajmujemy się pozycjonowaniem oraz kampaniami reklamowymi w Internecie.
Analizujemy, zbieramy leady i remarketingujemy.

Public
relations

Budujemy relacje z Twoim otoczeniem poprzez media relations, kampanie społeczne oraz działania CSR. Dbamy w ten sposób o wizerunek Twojej firmy. Zawsze spoglądając w przyszłość.
Posiadamy bogaty warsztat bazujący na doświadczeniu, wiemy jak zarządzać relacjami ze środowiskiem lokalnym i jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych.

Strony
i sklepy

Projektujemy strony, portale i sklepy internetowe. Badamy potrzeby Twojej firmy, aby jak najlepiej dostosować projekt. Tworzymy makiety UX, następnie projekt graficzny, a potem rozpoczynamy wdrożenie.
Budujemy strony w oparciu o intuicyjny CMS, który pozwoli Ci zarządzać treściami na stronie.
Tworzymy treści zoptymalizowane pod kątem SEO. Wdrażamy niezbędne narzędzia analityczne. Sprawujemy stałą opiekę nad stroną.

Fotografia

Produkujemy sesje studyjne i plenerowe. W Polsce lub w dowolnie wybranym miejscu na świecie.
Realizujemy sesje portretowe, produktowe, reportażowe i kreacyjne.

Produkcja
video

Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych, promocyjnych i wizerunkowych.
Koncepcja, scenariusz, storyboardy, dobór aktorów i statystów, realizacja zdjęć, montaż i postprodukcja.
Profesjonalnie, kreatywnie, błyskotliwie, w punkt.

Produkcja eventów

Tworzymy imprezy szyte na miarę. Zarówno małe, kameralne spotkania z Twoimi klientami w wyjątkowych, prestiżowych lokalizacjach, jak i duże produkcje dla kilkuset, a nawet kilku tysięcy gości.
Zawsze na najwyższym poziomie, z polotem, zaskakujące scenariuszowo i wykonawczo. Aby najlepsze wspomnienia z wydarzenia zapadły na długo w pamięci uczestników.

Szkolenia


Wyznajemy zasadę, iż jedynie dobra i ścisła współpraca pomiędzy działami marketingu i sprzedaży są gwarancją realizacji strategii rozwoju i zwiększania sprzedaży.

Dlatego włączyliśmy do naszej oferty pakiet szkoleń dla handowców i marketingowców, aby rozszerzać ich kompetecje, które będą wsparciem w ich codziennej pracy z klientem.
Team sitting behind desk, checking reports, talking. Top View

Gadżety reklamowe

W naszym katalogu znajdziesz ofertę ponad 80 producentów i dystrybutorów najwyższej jakości produktów. Pomożemy Ci dobrać gadżety do potrzeb Twojej firmy.
Przygotujemy wizualizację, sprawdzimy jakość wyprodukowanych produktów i przygotujemy wysyłkę do Twojej firmy, pracowników lub Klientów.

SZUKASZ WSPARCIA PROFESJONALNEGO ZESPOŁU?

IMAGENCY Sp. z o.o.
ul. Sudecka 74
53-129 Wrocław, Polska

KRS 0000876322
NIP PL8992890997
Regon 38781628500000

Spółka wpisana do KRS
VI Wydział Gospodarczy
Sądu Rejonowego
dla Wrocławia-Fabrycznej
pod numerem KRS 0000876322

Kapitał zakładowy:
5 000 PLN opłacony w całości.

View