fbpx

O NAS

CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY. CZYLI OPOWIEŚĆ O IMAGENCY.
wroclaw_1

Na początku było marzenie. O przekuwaniu myśli w rzeczywistość. Determinacja dodała sił i wiary.

I tak oto od 20 lat zasysamy energię z kosmosu i z wielką pasją zmieniamy ją w kreatywny strumień dzieląc się nim z naszymi Klientami. Nigdy nie mamy dość, chcemy coraz więcej. Odkrywać, poznawać, radośnie doświadczać świata i jego piękna. To jest kwintesencja naszego istnienia.

Wrocław to nasze miasto. To stan umysłu. Jego energia każdego dnia przenika nas i pcha nas do przodu. Nasza ciekawość świata, odwaga i kreatywność sprawiają, że podejmujemy najtrudniejsze wyzwania. Obserwujemy, śledzimy najnowsze trendy, słuchamy autorytetów, rozmawiamy, czasem sprzeczamy. Wszystko po to, aby osiągać zawsze najlepsze efekty naszej pracy. Bo Klienci są dla nas najważniejsi.

TO MY

KJ

KASIA

zarząd&strategia

PB

PATRYCJA

rozwój&szkolenia

BC

BARTEK

strategia&szkolenia

TC2

TOMASZ

rozwój&szkolenia

KB

KLAUDIA

grafika&kreacja

KD

KAMIL

copywriting&PR

MA

MICHAŁ

fotografia&video&kreacja

MT

MARCIN

strony&sklepy

you

KLIENCI O NAS

SZUKASZ WSPARCIA PROFESJONALNEGO ZESPOŁU?

IMAGENCY Sp. z o.o.
ul. Sudecka 74
53-129 Wrocław, Polska

KRS 0000876322
NIP PL8992890997
Regon 38781628500000

Spółka wpisana do KRS
VI Wydział Gospodarczy
Sądu Rejonowego
dla Wrocławia-Fabrycznej
pod numerem KRS 0000876322

Kapitał zakładowy:
5 000 PLN opłacony w całości.

View