fbpx

PRODUKCJA EVENTÓW

Mamy bardzo szerokie doświadczenie w organizacji profesjonalnych eventów dla firm i instytucji. Oferujemy kompleksową usługę, która obejmuje tworzenie koncepcji i scenariusza, wybór odpowiedniego miejsca, dobór atrakcji, ustalenie menu, zapewnienie techniki scenicznej, obsługi prowadzącego, oprawy muzycznej, obsługi fotograficznej i video.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm pozwala nam na zorganizowanie każdego rodzaju eventu - od konferencji, przez szkolenia, po imprezy firmowe. Każda impreza jest szyta na miarę. Dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić naszym klientom niezapomniane wrażenia i sukces imprezy.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i dostarczyć rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb klienta.

Nasze usługi obejmują również doradztwo i pomoc w zakresie marketingu i promocji imprezy. Pomagamy w tworzeniu i rozpowszechnianiu materiałów reklamowych, a także w doborze odpowiednich kanałów dotarcia do potencjalnych uczestników.

Niezależnie od rodzaju eventu, naszym celem jest zapewnienie niezapomnianych wrażeń dla uczestników, a także sukcesu i pozytywnego wizerunku dla naszych klientów. Jesteśmy zawsze gotowi do pracy nad nowymi pomysłami i projektami.

SZUKASZ WSPARCIA PROFESJONALNEGO ZESPOŁU?

IMAGENCY - Agencja Marketingu
Zintegrowanego Sp. z o.o.

ul. Krakowska 100
50-427 Wrocław, Polska

KRS 0000635573
NIP PL8971825262
Regon 364649945

Spółka wpisana do KRS
VI Wydział Gospodarczy
Sądu Rejonowego
dla Wrocławia-Fabrycznej
pod numerem KRS 0000635573

Kapitał zakładowy:
20.000 PLN opłacony w całości.

View